STEKI
Γεια σας και Καλώς ήρθατε στο Steki Forum.H εγγραφή είναι πολύ εύκολη.
STEKI
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

STEKI

steki.forumgreek.com
 
ΦόρουμRadioΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηRadio Steki
Κορυφαίοι συγγραφείς
Admin (105)
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_lcapΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_voting_barΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_rcap 
sifis (96)
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_lcapΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_voting_barΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_rcap 
poseidon (44)
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_lcapΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_voting_barΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_rcap 
bakas135 (18)
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_lcapΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_voting_barΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_rcap 
aroykos (4)
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_lcapΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_voting_barΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_rcap 
korova (3)
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_lcapΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_voting_barΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_rcap 
nikosmani (3)
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_lcapΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_voting_barΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_rcap 
b&b (2)
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_lcapΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_voting_barΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_rcap 
arkoulikosta (2)
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_lcapΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_voting_barΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_rcap 
mono egw (1)
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_lcapΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_voting_barΑτομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_vote_rcap 
Πρόσφατα Θέματα
» geia sas
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 6:48 pm από b&b

» Έλαμψαν Παπανικολάου-Σλούκας
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 6:47 pm από b&b

» Διαβάστε εδώ πως να κάνετε Upload τα αρχεία σας στο Rapidshare!
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_icon_minitimeΤρι Ιουν 15, 2010 11:32 am από mono egw

» Ημερα Τριτη
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_icon_minitimeΔευ Ιουν 14, 2010 11:07 am από poseidon

» Ημερα Δευτερη
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_icon_minitimeΔευ Ιουν 14, 2010 11:03 am από poseidon

» Ημερα πρωτη
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_icon_minitimeΔευ Ιουν 14, 2010 10:57 am από poseidon

» Katigoria user
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 06, 2010 11:16 pm από bakas135

» ΠΟΔΑΡΙΚΟ!
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_icon_minitimeΚυρ Ιουν 06, 2010 11:14 pm από bakas135

» geia sta meli
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 04, 2010 9:33 pm από poseidon


 

 Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sifis
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο   Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο I_icon_minitimeΔευ Μάης 10, 2010 3:06 pm

Ατομο μπαίνει με φοβερή γκόμενα σε κοσμηματοπωλείο.
- Θα ήθελα κάτι καλό για την κοπέλα από εδώ...
- Βεβαίως κύριε, τι θα λέγατε για αυτό το δαχτυλίδι με το διαμάντι?
Ο τύπος ρωτάει την γκόμενα αν της αρέσει και μετά ρωτάει πόσο κάνει το
δαχτυλίδι.
- 200.000 απαντά ο κοσμηματοπώλης.
- Ε!! ΟΧΙ και 200.000! Θέλω κάτι πιο ακριβό για το κορίτσι μου!
- Βεβαίως κύριε, τι θα λέγατε για αυτό το περιδέραιο με μαργαριτάρια που κάνει 500.000 ?
- Χμμμ...Μ αρέσει, θα το αγοράσω... Όμως.... Ξέρετε δεν κουβαλάω 500.000 μετρητά, θα σας
πληρώσω με επιταγή.....
Ο κοσμηματοπώλης το σκέφτεται...
- Ξέρετε, το πρόβλημα με τις επιταγές είναι ότι, χμμμ.., μπορεί να είναι
ακάλυπτες. Χωρίς να θέλω να σας προσβάλω, τέτοια ώρα δεν μπορώ να την ελέγξω..
- Α, μην ανησυχείτε, και εγώ έμπορος είμαι και σας καταλαβαίνω... Τι θα
λέγατε να σας δώσω την κάρτα μου και αύριο το πρωί που θα πάρετε έγκριση
από την τράπεζα μου τη στέλνετε στο σπίτι.
- Σύμφωνοι !
Την άλλη μέρα το πρωί, ο κοσμηματοπώλης παίρνει τον τύπο τηλέφωνο:
- Ξέρετε, η επιταγή που μου δώσατε χθες.... Η τράπεζα μου είπε ότι είναι ακάλυπτη....
- Α!!, μην ανησυχείς ρε φίλε...Σκίσ την...εγώ πάντως γάμησα....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ατομο Μπαίνει Με Φοβερή Γκόμενα Σε Κοσμηματοπωλείο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
STEKI :: Διασκέδαση / Fun :: Ανέκδοτα - Χιούμορ / Jokes - Fun-
Μετάβαση σε: